KARIERA BEZ GRANIC

Komunikacja międzykulturowa.
Szczęśliwe życie zawodowe.

Katarzyna Szełemej-Pobożniak

Jestem ekspertką ds. międzykulturowości, coachką,  wiceprezeską rodzinnej firmy w branży wyjazdów motywacyjnych.  

Mam 26 lat doświadczeń w pracy z osobami różnych narodowości i realizowaniu międzynarodowych projektów. Doświadczenie międzykulturowe zdobyłam przede wszystkim, realizując duże i mniejsze projekty wyjazdów dla najlepszych klientów i pracowników międzynarodowych korporacji do około 100 krajów na świecie. W pracy tej poznałam mnóstwo wybitnych menedżerów, specjalistów, agentów ubezpieczeniowych i właścicieli prosperujących biznesów. Od lat na co dzień pracuję z kontrahentami z całego świata,  dopasowując się do ich stylu komunikacji i osiągając założone cele biznesowe. Kilka lat spędziłam w Niemczech, wiele miesięcy w Hiszpanii, pomieszkiwałam w Ekwadorze.  Przemierzyłam w ramach samodzielnych wypraw z plecakiem tysiące kilometrów w Ameryce Łacińskiej i Azji. W Gwatemali prowadziłam ankety nt. poczucia bezpieczeństwa, a wśród Indian Quichua badałam praktyki i wierzenia medyczne.

Zawsze przywiązywałam ogromną wagę do wiedzy, która fascynuje mnie, od kiedy pamiętam. Studiowałam na czterech uczelniach i mogę poszczycić się udokumentowaną wiedzą uniwersytecką z zakresu ekonomii, psychologii motywacji, antropologii kulturowej, latynoamerykanistyki, coachingu i psychologii kryzysu. Znam 3 języki obce.

  Od kilku lat dzielę się powyższym melanżem wiedzy i doświadczenia, prowadząc szkolenia, procesy mentoringowo-coachingowe i pisząc blog.

Zgodnie z wierzeniami Indian Quichua, znachor to nie zwykły lekarz. To ktoś, kto leczy i duszę i ciało.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na co możesz liczyć, współpracując ze mną?

Doświadczenie


Prowadzę szkolenia, warsztaty oraz indywidualne procesy coachingowe z zakresu różnic międzykulturowych i zarządzania sobą. Mam na koncie współpracę z bankami i międzynarodowymi producentami.

Współpracuję z instytutem ICAN jako ekspertka ds. komunikacji międzykulturowej.
Od ponad 10 lat zarządzam zespołem i projektami w firmie Haxel Events & Incentive organizującej wyjazdy na cały świat (haxel.pl).

Wykształcenie


֍ magister etnologii (Freie Universitaet Berlin)

֍ magister ekonomii (SGH)

֍ dyplom studiów praktycznej psychologii motywacji (Uniwersytet SWPS)

֍ certyfikowany coach ACC ICF

֍ licencjat Latynoamerykanistyki (Universitaet Passau)

֍ konsultant kryzysowy

Znam płynnie angielski, hiszpański, niemiecki wymaga odświeżenia.

Uśmiech i zaufanie


W to co robię, angażuję się zawsze całą sobą, co doceniają moi klienci.

Przygotowując każde szkolenie, bazuję nie tylko na zdobytej wiedzy i doświadczeniach. Za każdym razem robię też gruntowny research, starając się dopasować zawartość merytoryczną i formę spotkania do indywidualnych potrzeb klienta.

W pracy coacha zaproszę Cię do wspólnego odkrywania nowego podejścia do Twoich wyzwań. Być może Twój problem jest Twoją wielką życiową szansą?

Prywatnie

Zawodowo robię to, co mnie fascynuje, życie prywatne zlewa się więc z zawodowym. Jestem wielbicielką outdooru, uważam, że tylko blisko przyrody można czuć się naprawdę szczęśliwym. Codziennie uprawiam lekki sport - chodzę lub biegam z psem po lesie , jeżdżę na rolkach, rowerze, gimnastykuję się, a jak tylko jest okazja, pływam i chodzę po górach. Książki psychologiczne, reportaże, kryminały i dobre powieści są zawsze blisko mnie 🙂
Jestem mamą 11-latka i żoną.

Certyfikaty

Klienci o mnie

Zaprzyjaźnione miejsca w sieci

Masz pytania, komentarze?