KARIERA BEZ GRANIC

Szkolenia międzykulturowe.
Coaching szczęśliwego życia zawodowego.

Katarzyna Szełemej-Pobożniak

Jestem ekspertką ds. międzykulturowości i psychologii motywacji, coachką, menedżerką, wiceprezeską rodzinnej firmy z branży incentive travel. 

Jako coachka, mentorka i szkoleniowiec wspieram moich klientów w rozwiązywaniu dwóch typó problemów:

 

֍ Firmom pomagam zwiększyć zyski poprzez poprawę komunikacji z pracownikami, klientami, przełożonymi i kontrahentami innych narodowości. Brak wiedzy i umiejętności z zakresu komunikacji międzykulturowej w skali roku kosztuje polski i zagraniczny biznes miliardy dolarów. Jest przyczyną nieudanych fuzji, porażek launchingów produktów i usług, czy też niezgrania się międzynarodowych zespołów. Wiedza z tego zakresu jest również kluczowym czynnikiem powodzenia polityki Diversity, Equity & Inclusion i świadomego kształtowania kultury organizacji.

֍  Klientom indywidualnym, w szczególności menedżerom i przedsiębiorcom pomagam poczuć się pewniej i lepiej w pełnionej roli a raczej rolach, gdziekolwiek na świecie i budować szczęśliwe życie zawodowe w poszanowaniu work&life balance i dobrych relacji z innymi. 

Po co się męczyć jak Syzyf, popełniając wciąż te same błędy, skoro można to zmienić? 

 

Zgodnie z wierzeniami Indian Quichua, znachor to nie zwykły lekarz. To ktoś, kto leczy i duszę i ciało.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na co możesz liczyć, współpracując ze mną?

Doświadczenie


Prowadzę szkolenia, warsztaty oraz indywidualne procesy coachingowe z zakresu różnic międzykulturowych i zarządzania sobą. Mam na koncie współpracę z bankami i międzynarodowymi producentami.

Jestem ekspertką Instytutu ICAN ds. komunikacji międzykulturowej.
Od ponad 10 lat zarządzam zespołem i projektami w firmie organizującej wyjazdy na cały świat (haxel.pl).

Kilka lat studiowałam i pracowałam w Niemczech, pomieszkiwałam w Hiszpanii oraz Ekwadorze. Wielokrotnie odwiedziłam obie Ameryki, Azję, kraje Europy, Australię i niektóre kraje afrykańskie.

Wykształcenie


֍ magister etnologii (Freie Universitaet Berlin)

֍ magister ekonomii (SGH)

֍ dyplom studiów praktycznej psychologii motywacji (Uniwersytet SWPS)

֍ certyfikowany coach ACC ICF

֍ licencjat Latynoamerykanistyki (Universitaet Passau)

֍ konsultant kryzysowy

Jeśli dobrze policzyć, 9 lat spędziłam studiując :-).

Znam płynnie angielski, hiszpański, niemiecki wymaga odświeżenia.

Uśmiech i zaufanie


W to co robię, angażuję się zawsze całą sobą, co doceniają moi klienci.

Przygotowując każde szkolenie, bazuję nie tylko na zdobytej wiedzy i doświadczeniach. Za każdym razem robię też gruntowny research, starając się dopasować zawartość merytoryczną i formę spotkania do indywidualnych potrzeb klienta.

W pracy coacha zaproszę Cię do wspólnego odkrywania nowego podejścia do Twoich wyzwań. Być może Twój problem jest Twoją wielką życiową szansą?

Prywatnie

Zawodowo robię to, co mnie fascynuje, życie prywatne zlewa się więc z zawodowym. Jestem wielbicielką outdooru, uważam, że tylko blisko przyrody można czuć się naprawdę szczęśliwym. Codziennie uprawiam lekki sport - chodzę lub biegam z psem po lesie , jeżdżę na rolkach, rowerze, gimnastykuję się, a jak tylko jest okazja, pływam i chodzę po górach. Książki psychologiczne, reportaże, kryminały i dobre powieści są zawsze blisko mnie 🙂
Jestem mamą 10-latka, żoną.

Certyfikaty

Klienci o mnie

Zaprzyjaźnione miejsca w sieci

Masz pytania, komentarze?