KARIERA BEZ GRANIC

Coaching i szkolenia międzykulturowe.

Katarzyna Szełemej-Pobożniak

 Moją  życiową misją jest szerzenie tolerancji i pokazywanie piękna tkwiącego w różnorodności świata.

W ciągu ostatnich 27 lat przemierzyłam setki tysięcy kilometrów na wszystkich kontynentach, odwiedziłam 90 krajów. Na zlecenie międzynarodowych korporacji w krajach tych zrealizowałam dziesiątki projektów .

Najważniejszym doświadczeniem międzykulturowym w moim życiu był pobyt w wiosce Indian Quichua w Ekwadorze, gdzie badałam wierzenia tej grupy etnicznej dotyczące uzdrawiania. Tam też dogłębnie poznałam wartość szacunku i jego mocy pokonywania barier międzykulturowych. 

Mam interdyscyplinarne wykształcenie (etnologia, ekonomia, psychologia motywacji i latynoamerykanistyka). Jestem coachem ACC ICF oraz konsultantem kryzysu psychologicznego. 

Zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzielę się w czasie szkoleń i procesów coachingowych. 


Zgodnie z wierzeniami Indian Quichua, znachor to nie zwykły lekarz. To ktoś, kto leczy i duszę i ciało.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na co możesz liczyć, współpracując ze mną?

Doświadczenie


Prowadzę szkolenia, warsztaty oraz indywidualne procesy coachingowe z zakresu różnic międzykulturowych i zarządzania sobą. Mam na koncie współpracę z bankami i międzynarodowymi producentami.
Od ponad 10 lat zarządzam zespołem i projektami w firmie organizującej wyjazdy na cały świat (haxel.pl).

Kilka lat studiowałam i pracowałam w Niemczech, pomieszkiwałam w Hiszpanii oraz Ekwadorze. Wielokrotnie odwiedziłam obie Ameryki, Azję, kraje Europy, Australię i niektóre kraje afrykańskie.

Wykształcenie


֍ magister etnologii (Freie Universitaet Berlin)

֍ magister ekonomii (SGH)

֍ dyplom studiów praktycznej psychologii motywacji (Uniwersytet SWPS)

֍ certyfikowany coach ACC ICF

֍ licencjat Latynoamerykanistyki (Universitaet Passau)

֍ konsultant kryzysowy

Jeśli dobrze policzyć, 9 lat spędziłam studiując :-).

Znam płynnie angielski, hiszpański, niemiecki wymaga odświeżenia.

Uśmiech i zaufanie


W to co robię, angażuję się zawsze całą sobą, co doceniają moi klienci.

Przygotowując każde szkolenie, bazuję nie tylko na zdobytej wiedzy i doświadczeniach. Za każdym razem robię też gruntowny research, starając się dopasować zawartość merytoryczną i formę spotkania do indywidualnych potrzeb klienta.

W pracy coacha zaproszę Cię do wspólnego odkrywania nowego podejścia do Twoich wyzwań. Być może Twój problem jest Twoją wielką życiową szansą?

Prywatnie

Zawodowo robię to, co mnie fascynuje, życie prywatne zlewa się więc z zawodowym. Jestem wielbicielką outdooru, uważam, że tylko blisko przyrody można czuć się naprawdę szczęśliwym. Codziennie uprawiam lekki sport - chodzę lub biegam z psem po lesie , jeżdżę na rolkach, rowerze, gimnastykuję się, a jak tylko jest okazja, pływam i chodzę po górach. Książki psychologiczne, reportaże, kryminały i dobre powieści są zawsze blisko mnie 🙂
Jestem mamą 10-latka, żoną.

Certyfikaty

Klienci o mnie

Zaprzyjaźnione miejsca w sieci

Masz pytania, komentarze?