KARIERA BEZ GRANIC

Świat to ocean możliwości.
Uwielbiam je odkrywać dla siebie i dla moich klientów.

Katarzyna Szełemej-Pobożniak

Nazywam się Kasia Szełemej-Pobożniak. 

Wierzę, że zawsze mam jakiś wybór i lubię go mieć, świadomie decydować. Z drugiej strony cenię umiejętność wykorzystywania okazji i słuchania świata dookoła z tysiącem jego możliwości. Pomaga w tym pytanie Alana Seale – „Co chce się wydarzyć?”. Uważam, że sztuka życia mieści się gdzieś między naszymi marzeniami a właśnie tym pytaniem.  

Na mojej  drodze życia przemierzyłam setki tysięcy kilometrów na wszystkich kontynentach, poznałam ludzi różnych kultur. Wiele się nauczyłam, ale też czuję, że wiele jeszcze przede mną. Od lat zarządzam zespołem w rodzinnej firmie i realizuję wyjazdy motywacyjne dla firm na cały świat. Te doświadczenia pomagają mi skuteczniej dzielić się wiedzą z zakresu międzykulturowości i zarządzania sobą w trakcie szkoleń i sesji coachingowych. 

Moją życiową misją jest szerzenie tolerancji w stosunku do innych ludzi poprzez krzewienie wiedzy na temat wpływu kultury i  mechanizmów psychologicznych na nasze życie. Wierzę, że wiedza i samoświadomość mają siłę zmieniania świata na lepsze. 

 

Czy zastanawia Cię, co można odkryć na końcu świata? Tam, gdzie Cię jeszcze nie było?

Na co możesz liczyć, współpracując ze mną?

Doświadczenie

Jestem coachką szczęśliwego życia zawodowego i mentorką różnic międzykulturowych.
Prowadzę warsztaty, szkolenia dla grup oraz procesy rozwojowe dla indywidualnych klientów. Mam ponad 10 lat doświadczenia menedżerskiego. Zarządzam zespołem i projektami w firmie rodzinnej, zajmującej się motywowaniem pracowników i zespołów w różnych miejscach na świecie. Na co dzień pracuję z kontrahentami z całego świata. Odbyłam setki podróży z menedżerami, klientami i pracownikami znanych międzynarodowych firm na sześciu kontynentach.

Wiedza akademicka

Mam dyplom studiów praktycznej psychologii motywacji (SWPS), tytuł magistra etnologii (Freie Universitaet Berlin) i ekonomii (SGH) oraz licencjat z latynoamerykanistyki (Universitaet Passau).
Jestem certyfikowanym coachem ACC ICF i konsultantem kryzysu psychologicznego. Przeszłam dziesiątki szkoleń. Jeśli dobrze policzyć - 9 lat życia poświęciłam na studia akademickie.
Znam płynnie język angielski, hiszpański i niemiecki.

Uśmiech i zaufanie


W to co robię, angażuję się zawsze całą sobą, co doceniają moi klienci.
Przygotowując każde szkolenie, bazuję nie tylko na zdobytej wiedzy i doświadczeniach. Za każdym razem robię też gruntowny research, starając się dopasować zawartość merytoryczną i formę spotkania do indywidualnych potrzeb klienta.
W pracy coacha zaproszę Cię do wspólnego odkrywania nowego podejścia do Twoich wyzwań. Być może Twój problem jest Twoją wielką życiową szansą?

Prywatnie

Zawodowo robię to, co mnie fascynuje, życie prywatne zlewa się więc z zawodowym. Jestem wielbicielką outdooru, uważam, że tylko blisko przyrody można czuć się naprawdę szczęśliwym. Codziennie uprawiam lekki sport - chodzę lub biegam z psem po lesie , jeżdżę na rolkach, rowerze, gimnastykuję się, a jak tylko jest okazja, pływam i chodzę po górach. Książki psychologiczne, reportaże, kryminały i dobre powieści są zawsze blisko mnie 🙂
Jestem mamą 10-latka, żoną.

Certyfikaty

Klienci o mnie

Zaprzyjaźnione marki

Czy uważasz, że życie może być fajną przygodą?