KARIERA BEZ GRANIC

Komunikacja międzykulturowa.
Szczęśliwe życie zawodowe.

Katarzyna Szełemej-Pobożniak

Jestem trenerką wrażliwości międzykulturowej w ramach stworzonego przeze mnie projektu Kariera bez Granic. Na codzień działam również w branży turystyki motywacyjnej, współprowadząc firmę Haxel Events & Incentive ,

Mam na końcie 26 lat doświadczeń w pracy z osobami różnych narodowości i realizowaniu międzynarodowych projektów. Wiele nauczyłam się na prowadzonych przez siebie warsztatach, poznając uczestników i ich wyzwania w pracy z osobami z innych krajów. Doświadczenie międzykulturowe zdobyłam też, realizując duże i mniejsze projekty dla najlepszych klientów i pracowników międzynarodowych korporacji w kilkudziesięciu krajach na sześciu kontynentach. Pracowałam z kontrahentami z całego świata,  dopasowując się do ich stylu komunikacji i osiągając założone cele biznesowe. 

Kilka lat spędziłam w Niemczech, wiele miesięcy w Hiszpanii, pomieszkiwałam w Ekwadorze. Pilotowałam setki grup w dziesiątkach krajów, przekazując moim klientom ogrom wiedzy kulturowej, historycznej, politycznej i gospodarczej o danym miejscu, starając się snuć opowieści w przystępny i ciekawy sposób.  W ramach samodzielnych wypraw przemierzyłam tysiące kilometrów w Ameryce Łacińskiej i Azji. W Gwatemali prowadziłam ankiety nt. poczucia bezpieczeństwa, a wśród Indian Quichua badałam lokalną religię i praktyki medyczne.

Wierzę w połączenie doświadczenia z wiedzą naukową. Studiowałam na czterech uczelniach w Polsce i w Niemczech. Mogę poszczycić się udokumentowanym wykształceniem z zakresu etnologii, ekonomii, psychologii motywacji, latynoamerykanistyki, coachingu i psychologii kryzysu. Znam 3 języki obce.

 

Zgodnie z wierzeniami Indian Quichua, znachor to nie zwykły lekarz. To ktoś, kto leczy duszę i ciało.

Na co możesz liczyć, współpracując ze mną?

Doświadczenie


Prowadzę szkolenia, warsztaty oraz indywidualne procesy coachingowe z zakresu różnic międzykulturowych i zarządzania sobą. Mam na koncie współpracę z bankami i międzynarodowymi producentami.

Współpracuję z instytutem ICAN jako ekspertka ds. komunikacji międzykulturowej.
Od ponad 10 lat zarządzam zespołem i projektami w firmie Haxel Events & Incentive organizującej wyjazdy na cały świat (haxel.pl).

Wykształcenie


֍ magister etnologii (Freie Universitaet Berlin)

֍ magister ekonomii (SGH)

֍ dyplom studiów praktycznej psychologii motywacji (Uniwersytet SWPS)

֍ certyfikowany coach ACC ICF

֍ licencjat Latynoamerykanistyki (Universitaet Passau)

֍ konsultant kryzysowy

Znam płynnie angielski, hiszpański, niemiecki wymaga odświeżenia.

Uśmiech i zaufanie


W to co robię, angażuję się zawsze całą sobą, co doceniają moi klienci.

Przygotowując każde szkolenie, bazuję nie tylko na zdobytej wiedzy i doświadczeniach. Za każdym razem robię też gruntowny research, starając się dopasować zawartość merytoryczną i formę spotkania do indywidualnych potrzeb klienta.

W pracy coacha zaproszę Cię do wspólnego odkrywania nowego podejścia do Twoich wyzwań. Być może Twój problem jest Twoją wielką życiową szansą?

Prywatnie

Zawodowo robię to, co mnie fascynuje, życie prywatne zlewa się więc z zawodowym. Jestem wielbicielką outdooru, uważam, że tylko blisko przyrody można czuć się naprawdę szczęśliwym. Codziennie uprawiam lekki sport - chodzę lub biegam z psem po lesie , jeżdżę na rolkach, rowerze, gimnastykuję się, a jak tylko jest okazja, pływam i chodzę po górach. Książki psychologiczne, reportaże, kryminały i dobre powieści są zawsze blisko mnie 🙂
Jestem mamą 11-latka i żoną.

Certyfikaty

Klienci o mnie

Zaprzyjaźnione miejsca w sieci

Masz pytania, komentarze?