KARIERA BEZ GRANIC

Coaching szczęśliwego życia zawodowego.


Katarzyna Szełemej-Pobożniak

Jak może wyglądać Twój proces coachingowy?

22.06.2017 - KATARZYNA POBOŻNIAK -  FIRMA HAXEL EVENTS & INCENTIVE  - FOT. BRUNO FIDRYCH / PLASTERSTUDIO

Na początku umówimy się na bezpłatne spotkanie, w ramach którego porozmawiamy o Twoich wyzwaniach. 

W toku kolejnych sesji krok po kroku przyjrzymy się Twoim największym wyzwaniom, by następnie poszukać na nie recepty. Jeśli dotyczą one obrania właściwego kierunku w życiu zawodowym, work & life balance,  negatywnych emocji w relacjach z innymi (np. podwładnymi), pewności siebie, stresu, jesteś w dobrym miejscu. Jeśli dodatkowo pracujesz w międzynarodowym środowisku, wprowadzę Cię w tajniki kulturowego zaprogramowania umysłu. 

Zwiększenie kompetencji w zakresie zarządzania sobą, komunikacji i różnic międzykulturowych daje Ci szansę na duże zmiany na korzyść w Twoim życiu. Choć większość z nas nie nauczyła się dbać o tzw. mindset i własny dobrostan, bądź wyjątkiem i daj sobie szansę. Zapraszam do rozmowy 😊.

Klienci o mnie

Jakie korzyści odniesiesz, pracując ze mną...

WIEDZA O RÓŻNICACH KULTUROWYCH
Pracując z ludźmi odmiennych kultur, wiele ich zachowań może wydać się nie do końca zrozumiałych. Wiedza, jakie przekonania, wartości, intencje mogą kryć się za danymi słowami czy gestami, przynosi nie tylko świadomość, ale też ulgę.
Kliknij tutaj
ŚWIADOMOŚĆ WŁASNEGO KULTUROWEGO STYLU
Jaki jesteś na tle osób z innych kultur? Mówisz wprost czy raczej preferujesz język dyplomacji? Wolisz za szefa urodzonego przywódcę czy koordynatora? Czy i jak lubisz się bawić? Znając odpowiedzi na te i inne pytania, zobaczysz siebie na tle innych kultur.
RELACJE I KOMUNIKACJA
Nieporozumienia i niewłaściwa komunikacja to jeden z kluczowych czynników niezadowolenia w kontaktach z ludźmi odmiennej kultury. Poprawiając Twój styl komunikacji, Twoje relacje staną się bardziej satysfakcjonujące, a Ty o wiele łatwiej osiągniesz swoje cele.
ADAPTACJA DO INNEJ KULTURY
Podejmij świadomą decyzję, kim i jak chcesz być w innej kulturze. W jakim aspekcie chcesz się zaadaptować do danej kultury a gdzie czujesz, że godzi to w Twoje wartości?
Kliknij tutaj
AKCEPTACJA NIEPEWNOŚCI
Każda relacja niesie ze sobą nutę niepewności. Przyjrzenie się temu zjawisku z bliska, pomaga ten fakt zaakceptować i żyć z nim w poczuciu spokoju.
PEWNOŚĆ SIEBIE
Praca i prezentowanie się w środowisku wielokulturowym wystawia nas na dodatkowy stres i wiąże się z wyjściem poza własną strefę komfortu. Praca ze mną pomoże Ci z jednej strony poprawić kompetencje w zakresie międzykulturowej komunikacji, z drugiej zaś pomoże Ci zmniejszyć odczuwany stres i bardziej uwierzyć w siebie.
MOTYWACJA
Zdobywając większą wiedzę na temat różnic kulturowych i własnego stylu komunikacji, łatwiej będzie Ci spojrzeć na Twoich partnerów, klientów czy współpracowników z zainteresowaniem i nadzieją oraz uwierzyć we wspólny sukces.
SIŁA PSYCHICZNA
Branie życia w swoje ręce, decydowanie i trwanie w decyzjach nie jest łatwe, a jednak możliwe, nawet na końcu świata. Razem odkryjemy sposoby na to, byś potrafił/a samodzielnie się wspierać, gromadzić siłę i radzić sobie z trudnymi emocjami, obawami, zwątpieniem, choćby na końcu świata.
Poprzedni
Następny