KARIERA BEZ GRANIC

Poczuj się obywatelem świata. Poczuj, że życie to Twój wybór.


Katarzyna Szełemej-Pobożniak

Komu pomaga coaching Kariery bez Granic?

water-731430_1920

Jeśli nie czujesz się do końca szczęśliwa(y) w Twoim życiu zawodowym, jesteś w dobrym miejscu.

Przyczyn braku zadowolenia może być wiele. Różnych elementów układanki, składającej się na szczęśliwe życie zawodowe, może brakować.

Coaching pomaga w odkryciu, co jest nie tak i znaleźć rozwiązania. Czasami przyczyny Twoich problemów tkwią gdzie indziej lub głębiej niż Ci się wydaje. Co się kryje za Twoją podatnością na stres? Dlaczego odkładasz na później? Jak stworzyć realną wizję i plan? Jak trenować mięsień odporności psychicznej? Jak poczuć się dobrze w innym kraju?  

Na te pytania i wiele innych odpowiada proces coachingowy. Odpowiedzi mają siłę zmienić Twoją percepcję. A w konsekwencji Twoje życie.

 

Twoje wyzwania - odkryj swoją kartę...

Jakie korzyści odniesiesz, pracując ze mną...

SIŁA PSYCHICZNA
Branie życia w swoje ręce, decydowanie i trwanie w decyzjach nie jest łatwe, a jednak możliwe. Razem odkryjemy sposoby na to, byś potrafił/a samodzielnie się wspierać, gromadzić siłę i radzić sobie z trudnymi emocjami, obawami, zwątpieniem.
PEWNOŚĆ SIEBIE
Gdy ustalisz już, czego pragniesz i w jakim iść kierunku, gdzie stawiać zdrowe granice, co stanowi Twoje mocne strony i unikalne talenty, łatwiej będzie Ci uwierzyć w siebie i zaakceptować własne słabości. To właśnie przekonania o sobie stanowią podstawę naturalnej pewności siebie
MOTYWACJA
Kiedy zrozumiesz, co jest dla Ciebie najważniejsze, co jest Twoją misją, czego pragniesz i po co żyjesz, poczujesz, że Twoje działania mają głęboki sens. Nawet te trudne i mniej przyjemne rzeczy, które będą konieczne do zrobienia, by sięgnąć po Twoje marzenia, staną się po prostu kamieniami na drodze, przeszkodami do przejścia, przełęczami, które musisz pokonać, by osiągnąć upragniony szczyt.
RELACJE I KOMUNIKACJA
Nieporozumienia i niewłaściwa komunikacja to jeden z kluczowych czynników niezadowolenia z pracy lub słabych jej efektów. Poprawiając Twój styl komunikacji, nie tylko poprawisz jakość Twoich relacji w pracy i poza nią, ale również o wiele łatwiej osiągniesz to, czego pragniesz.
ZROZUMIENIE RÓŻNIC MIĘDZYKULTUROWYCH
Współpraca z przedstawicielami innych kultur jest trudniejsza niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Moim klientom pomagam nabrać wrażliwości na delikatne sygnały wysyłane przez drugą stronę tak, by mogło pojawić się nie tylko zrozumienie, ale też zaufanie.
RADOŚĆ I ZADOWOLENIE
Człowiek, który wie, czego pragnie, co jest jego życiowym czy zawodowym celem, wie jaką drogą podążać, to człowiek, dla którego praca, tudzież właściwe połączenie życia prywatnego i pracy staje się źródłem pasji i zadowolenia.
SAMOŚWIADOMOŚĆ
Świadomość siebie to podstawa życiowej zmiany i naszej wspólnej pracy. Moje pytania pomogą Ci odnaleźć drogę do siebie, swoich pragnień i obaw. Wiedząc czego chcesz, podejmiesz właściwe decyzje.
STRATEGIA, PLANOWANIE i DZIAŁANIE
Jeśli Twoim głównym wyzwnaiem jest planowanie i efektywne dążenie do określonego celu, mam dobrą wiadomość - praca ze mną Ci w tym bardzo pomoże. Coaching uczy realistycznego podejścia do wyzwań, pomaga identyfikować słabe ogniwa i w miejsce chaosu tworzyć plan działania.
Poprzedni
Następny