KARIERA BEZ GRANIC

COACHING CCC - CULTURALLY CONSCIOUS COACHING


Katarzyna Szełemej-Pobożniak

Pracujesz w międzynarodowym środowisku? Jesteś liderem i masz poczucie, że znane Ci metody zarządzania nie sprawdzają się? Culturallly conscious coaching (CCC)  czyli “coaching świadomy kulturowo”  to coś dla Ciebie. Łączy podejście klasycznego coachingu i psychologii motywacji z wiedzą  i wrażliwością międzykulturową.

Dla kogo?

Liderzy i członkowie międzynarodowych zespołów

Menedżerowie na placówkach zagranicznych

Właściciele biznesów i przedsiębiorcy działający globalnie

„Wolne duchy” które budują swoje życie, gdzieś poza Polską

Ekspaci w Polsce
(język angielski, hiszpański i niemiecki)

Co zyskujesz?

JASNOŚĆ CELU I SKUTECZNOŚĆ
Coachnig zawsze dotyczy jasno postawionych celów i skutecznego ich osiągania. Jednak sama praca nad sobą i własną psychiką nie wystarczy. Nie jesteśmy w świecie samotnymi elektronami. Na nasze marzenia i działania, jak również sukces wpływają inni ludzie. Jest to tym bardziej oczywiste, im dalej jesteś od własnej kultury. Im lepiej poznasz i zrozumiesz ludzi, od których zależą Twoje działania, tym większa szansa, że wesprą Cię w Twoich marzeniach i celach.
AUTENTYCZNE PRZYWÓDZTWO
Uświadomisz sobie Twój preferowany styl przywództwa. Odkryjesz, jak dopasować go, zarządzając osobami z innej kultury lub kultur i jak ulepszyć ten styl tam, gdzie napotykasz trudności. Jednocześnie docenisz wagę pozostania sobą.
PEWNOŚĆ SIEBIE W KONTEKŚCIE MIĘDZYKULTUROWYM
Pewność siebie I wewnętrzna spójność dają ogromną siłę. W kontekście międzynarodowym wewnętrzna pcozucie, że działa się właściwie w relacjach z innymi jest jeszcze większym wyzwaniem. Coaching ze mną pomaga ten problem rozwiązać.
RELACJE I KOMUNIKACJA
Zidentyfikujesz Twój styl komunikacji i odkryjesz, jak może być odbierany przez osoby z innych kultur oraz odwrotnie. Zyskasz wiedzę o tym, jak kultura wpływa na preferencje co do stylu feedbacku, dyskutowania, dobierania słów i skutecznego stylu komnikacji z osobami z danego kontekstu kulturowego.
NIEPOROZUMIENIA I KONFLIKTY
Choć nikt ich nie lubi, nieporozumienia i konflikty to nieodłączna część życia. Współpracując z osobami z innych krajów, ich pojawienie się to tylko kwestia czasu. Często wynikają z braku zaufania, nadinterpretacji niezrozumiałych zachowań drugiej strony. Pracując ze mną, zyskasz wiedzę co do zapalnych punktów w komunikacji międzykulturowej. Budując własną świadomośc i świadomość współpracowników, łatwiej „ogarnąć” te zgrzyty i dopasować komunikację do drugiej strony.
WIEDZA O RÓŻNICACH KULTUROWYCH
Pracując z ludźmi odmiennych kultur, wiele ich zachowań może wydać się nie do końca zrozumiałych. Wiedza, jakie przekonania, wartości, intencje mogą kryć się za danymi słowami czy gestami, przynosi nie tylko świadomość, ale też ulgę.
Kliknij tutaj
SIŁA PSYCHICZNA
Zyskując wększą świadomość siebie, wiedzę i umiejętności psychologiczne, komunikacyjne i kulturowe, stajesz się niepokonana/y. Dosłownie! I Żyjesz, działasz w zgodzie ze sobą. Zdobywasz swoją górę a nie czyjąś.
Poprzedni
Następny

Poczytaj, pooglądaj...