KARIERA BEZ GRANIC

Jak się odważyć i jak się w tym odnaleźć?

Referencje -Katarzyna Szełemej-Pobożniak

Klienci o mnie...

Jeżeli zastanawiasz się czy coaching jest dla Ciebie, to koniecznie umów się na konsultację z Kasią! Perspektywa osoby z zewnątrz w połączeniu z indywidualnym podejściem Kasi pomoże ci odkryć siebie i spojrzeć na sprawy z innej perspektywy i dojść do swojego unikalnego rozwiązania. Wielka empatia Kasi i doświadczenie sprawiły, że zbudowałam większe poczucie bezpieczeństwa i poczucie własnej wartości wynikające z tego, kim jestem, a nie tego, jaka chciałabym być, oczekiwań czy też wad lub zalet. Zrozumiałam siebie wielopoziomowo. Coaching z Kasią to inwestycja we własną przyszłość i bardziej spójne, zrównoważone życie. Na początku może być trudno, a proces coachingu pochłania czas, energię oraz emocje, ale rezultat jest wart wysiłku. Polecam!
Paulina Ostrowska, branża turystyczna
I had a pleasure of being a coaching client of Kasia as well as a partner in developing our coaching skills. Kasia has a broad and deep academic knowledge, a rich work and life experience, and a high IQ combined with an incredible intuition that she uses with grace and precision in her coaching sessions. Thanks to her I could quickly cut through many layers of conscious thinking and dive straight into the real core of the issues we've been working on. She has effectively helped me get what I wanted from each session and design my own best future actions and solutions. She was brilliant at helping me create calm, ease, work-life balance and sustainable progress on my challenging business journey. We also coined some fun and powerful mantras that I keep going back to whenever I need them. She has always created plenty of space for me, with patience, full respect and acceptance for my goals, my values, my needs. She is a warm, supportive person, wholeheartedly dedicated to her work and her clients. She is authentic and so humble, despite her enormous expertise. And she keeps growing her knowledge and skillset all the time! - I've been observing her doing so non stop for 1,5 years now and I'm truly in awe. So if you are searching for a coach representing the highest professional standards as well as full personal integrity, definitely reach out to Kasia.
Aleksandra Marjańska, coach ACC ICF, Norwegia
Kasia jest osobą niezwykle empatyczną i posiadającą świetny warsztat coachingowy, o czym przekonałam się podczas realizowanego z nią mojego procesu coachingowego. Nieraz podczas naszych sesji zadawała odważne pytania, które wyciągnęły mnie z chmury myśli na prostą - pomogły mi w wyborze takich ścieżek działania, które dla mnie były najbardziej satysfakcjonujące. Kasia potrafi słuchać, a to według mnie jedna z najważniejszych umiejętności coacha, a dodatkowo sama nieustannie pracuje nad własnym rozwojem. Role model coach! :).
Katarzyna Cyrbus, Public Affairs Manager
I have known Kasia for over 25 years. I have always been impressed with her drive and enthusiasm to pursue her passions, ability to set and achieve ambitious goals, and to deal with setbacks along the way, both in her personal and professional life. I am delighted to see that she has decided to bring this enthusiasm to coaching and helping others to lead more purposeful and fulfilling lives and I’m confident that she’ll be a great asset to her clients, just like she has been to me as a friend and a coach.
Anna Więckowska, Senior Manager, Wielka Brytania
Professional Coach, ready to provides you useful and kind sessions in Polish, English, Deutsch and Spanish. Through her sessions all my emotions have been activated in a positive way discovering areas of myself that I didn't even know they were alive. I totally recommend Katarzyna as your next Coach!​
Mariana Caldas, Managing Director, ArgentYna
Na naszym pierwszym spotkaniu poczułam, że to jest bardzo profesjonalna osoba, dla której pomoc innym jest jej prawdziwą pasją. Współpraca z Kasią w ramach sesji coachingowych jest wspaniałą podróżą w głąb siebie, której towarzyszy dobry humor i klarowność co do własnych celów. Polecam pracę z nią z całego serca!
Dr Natallia Paulovich, naukowczyni, ekspatka
Odbyłam serię sesji mentoringowych z Katarzyną i każde nasze spotkanie było interesującą podróżą do własnego wnętrza. Zadawane przez Kasię pytania pozwalały mi spojrzeć głębiej na własne wyzwania, a nasze rozmowy były inspiracją do podjęcia pracy nad sobą. Każde spotkanie to także dawka uśmiechu i pozytywnej energii, serdecznie polecam Kasię jako mentorkę!
Martyna Nasiłowska, associate, branża nieruchomości
Praca z Kasią pozwoliła mi postawić sobie pytania, nad którymi nigdy się nie zastanawiałam. A szkoda! Odpowiedzi na nie pozwoliły mi dostrzec strach, który wstrzymywał moje działania. Dzięki spotkaniom nauczyłam się podchodzić do moich planów ze świadomością – zarówno dlaczego chcę coś robić, jak i co mnie czeka na drodze. Co będzie jeśli się uda – co, jeśli nie. Oczywiste pytania a jednak sposób w jaki szufladkowałam odpowiedzi na nie trzymał mnie w miejscu. Warto czasami pozwolić, by ktoś inny pootwierał te szufladki. Kasia robiła to znakomicie: mądrze i delikatnie pokazała mi, gdzie szukać odpowiedzi – a samo znajdowanie ich pozostawiała mi. Dzięki temu, co wypracowałyśmy na sesjach coachingu moje pomysły nie siedzą w głowie tylko realizuję się w rzeczywistości. Od myślenia do działania – tak właśnie działa Kasia. Dziękuję i polecam – bo warto.
Agata, studentka 4 roku
Kontakt

Zapraszam do pierwszej, bezpłatnej rozmowy telefonicznej lub mailowej. Opowiesz, nad czym chcesz pracować i co osiągnąć. Ja za to opowiem Ci, jak pracuję. Wspólnie zastanowimy się, czy będę mogła Ci pomóc. Jeśli tak, ustalimy zasady współpracy.