KARIERA BEZ GRANIC

Gdy robisz to, co lubisz, granica
między życiem prywatnym a
zawodowym staje się płynna.

Katarzyna Szełemej-Pobożniak

Nazywam się Kasia Szełemej-Pobożniak. 

Uważam, że moje życie zawodowe to przede wszystkim skutek moich decyzji. Wierzę, że zawsze mam jakiś wybór i lubię go mieć, świadomie decydować. 

W życiu realizuję to, w co wierzę. Preferuję działanie nad załamywaniem rąk czy zadawalaniem innych. Gdy coś mnie zafascynuje, biorę sprawy w swoje ręce i ruszam w drogę do celu.  

Na mojej  drodze życia przemierzyłam do tej pory setki tysięcy kilometrów na wszystkich kontynentach, poznałam ludzi różnych kultur, borykałam się z wyzwaniami osobistymi i tymi związanymi z zarządzaniem ludźmi i biznesową strategią, wiele i długo studiowałam. Te doświadczenia oraz zdobyta wiedza wzbogacają mnie jako człowieka i inspirują w pracy coacha i trenera. 

Pasjonuje mnie wykorzystanie pełni ludzkiego potencjału i piękno tkwiące w różnorodności kulturowej. Moją życiową misją jest, by ludzie czuli się szczęśliwsi poprzez realizowanie swoich marzeń, mądre działanie i szeroko rozumiany szacunek do świata – innych ludzi, zwierząt i przyrody. Powtórzę tu za indiańskim wodzem Seattle: „Ludzkość nie utkała sieci życia.  Jesteśmy jedynie nitką w niej”. 

 

Czy zastanawia Cię, co można odkryć na końcu świata? Tam, gdzie Cię jeszcze nie było?

Na co możesz liczyć, współpracując ze mną?

Doświadczenie

Jestem coachką szczęśliwego życia zawodowego, autorką tekstów o rozwoju osobistym i różnicach międzykulturowych.
Prowadzę warsztaty, szkolenia dla grup oraz procesy rozwojowe dla indywidualnych klientów. Mam ponad 10 lat doświadczenia menedżerskiego. Zarządzam zespołem i projektami w firmie rodzinnej, zajmującej się motywowaniem pracowników i zespołów w różnych miejscach na świecie. Odbyłam setki podróży z menedżerami, klientami i pracownikami znanych międzynarodowych firm na sześciu kontynentach.

Wiedza akademicka

Mam dyplom studiów praktycznej psychologii motywacji (SWPS), jestem coachem z międzynarodowym certyfikatem ACC ICF i certyfikowanym konsultantem kryzysu psychologicznego. Przeszłam dziesiątki szkoleń. Wiedzę psychologiczną uzupełnia dyplom studiów z etnologii, ekonomii i licencjat z latynoamerykanistyki. Jeśli dobrze policzyć - 9 lat życia poświęciłam na studia akademickie.
Znam płynnie język angielski, hiszpański i niemiecki.

Uśmiech i zaufanie

Klienci często mówią mi, że się uśmiecham i że nie wiedzieli, że sesja coachingowa może być tak pogodna.
Zapraszam Cię do wspólnego odkrywania nowego podejścia do Twoich wyzwań. Być może Twój problem jest Twoją wielką życiową szansą!
W pracy trenera angażuję się całą sobą a szkolenia przygotowuję pod indywidualne zamówienia. Dzięki temu podejściu udaje mi się zainteresować i zaangażować uczestników.

Prywatnie

Zawodowo robię to, co mnie fascynuje, życie prywatne zlewa się więc z zawodowym. Jestem wielbicielką outdooru, uważam, że tylko blisko przyrody można czuć się naprawdę szczęśliwym. Codziennie uprawiam lekki sport - chodzę lub biegam z psem po lesie , jeżdżę na rolkach, rowerze, gimnastykuję się, a jak tylko jest okazja, pływam i chodzę po górach. Książki psychologiczne, reportaże, kryminały i dobre powieści są zawsze blisko mnie 🙂
Jestem mamą 10-latka, żoną.

Certyfikaty

Klienci o mnie

Zaprzyjaźnione marki

Czy uważasz, że życie może być fajną przygodą?